dijital-pazarlama-hizmetleriDijital pazarlama hizmetleri için yapıyoO; mükemmel bir yol arkadaşıdır. Tarafınıza sunmuş olduğu dijital pazarlama hizmetleri içerik temellidir. Bundan dolayıdır ki; içeriğin kral olduğu dünyamızda, yapmış olduğumuz çalışmalar her zamanki gücüyle yerini korumaktadır. Haydi gelin işinizi internet danışmanlığı hizmetlerimiz ile beraber büyütelim! Dijital pazarlama hizmetleri konu başlıkları şu şekildedir:

Stratejik Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Artık internette var olmamak ticarette var olmamak ile eşdeğer! İnternette ne kadar çok görünür bir marka iseniz müşterilerin sizi tercih etme ihtimali o derece fazladır. Size özel stratejik dijital pazarlama fikirlerimiz ile markanızı internette görünür yapabiliriz. Tek yapmanız gereken bizi tercih etmek. Arama motorları, sosyal medya, müşteri deneyimi vb. daha birçok bileşen ile dijital dönüşüme hızlı bir giriş yapalım.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Nasıl ki herhangi birşey almak istediğinizde Google’a yazarak aratıyorsanız; potansiyel müşterileriniz de ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri Google vb. arama motorlarında aratıyorlar. Arama motorlarında üst sıralarda olmak artık eskisinden daha önemli. SEO yani arama motoru optimizasyonu çalışmaları ile web sayfanızı arama motorlarında da görünür kılabiliriz.

Google Adwords Danışmanlığı

Arama motorlarında öne çıkmak mı istiyorsunuz? Google Adwords sizi ön plana çıkarmak için mükemmel fırsatlar sunar. Arama motorlarında yayınlayacağınız reklamlar için gösterim başına ücret ödemezsiniz! Sadece tıklama alan reklamlara ücret ödersiniz. Sizin için Arama motoru reklamcılığı için çok uygun bir mecra olan Google’da reklam vermek ve size özel çözümler sağlamak istiyoruz.

Inbound Pazarlama Danışmanlığı

Müşterileriniz her zaman bir arayış peşinde. Her zaman birşeyler sorguluyorlar. Fakat aradıkları şey sizin onlara direk sunduğunuz hizmetler olmayabilir. O halde neden dolaylı olarak onları potansiyel müşterimiz haline çevirmiyoruz. Basitçe Cezbet, Dönüştür, Bağla ve Hoşnut Et stratejisi üzerinden ilerleyen bir içerikle pazarlama stratejisidir.

Online İtibar Yönetimi Danışmanlığı

Siz müşterilerinize ürün ve hizmetlerinizi sağladıktan sonra müşterileriniz ürün ve hizmetleriniz ile ilgili deneyimlerini dijital mecralarda paylaşıyorlar. Paylaşmış olduğu deneyimler ise potansiyel müşterilerinizi müşteriniz yapmanız açısından oldukça kritik. Bununla birlikte rakipleriniz de sizi ve markanız adına olumsuz bildirimlerde bulunabilirler. Peki bunları nasıl önleyeceksiniz?

Web Yazılım Hizmetleri

Web yazılım firmaları: Google’a bu anahtar kelimeyi yazdığınızda eminiz ki birçok alternatifimiz ile karşılaşacaksınız. Her biri alanında çok iyi olan yazılımcılara sahipler. Ama bizce bu yetmiyor! Web sayfanıza gelen bir ziyaretçiyi arka planda işleyen kodlar ilgilenmez. Yazılım bilgimiz ile dijital pazarlama bilgimizi birleştiriyor size fırsatlar sunuyoruz.